"BENIGNIUS LEGES
INTERRPRETANDE SUNT,
QUO VOLUNTAS EARUM
CONSERVETUR."

"Ustawy są wtedy właściwie interpretowane, gdy zachowuje się ich ducha."

O kancelarii

Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hećmana jest firmą prawniczą świadczącą usługi przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego.


Siedziba Kancelarii znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, lecz dzięki szerokiej współpracy z kancelariami prawniczymi prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Kancelaria adwokacka posiada przygotowanie zarówno do obsługi podmiotów gospodarczych, jak i osób indywidualnych. Swoim klientom zapewnia profesjonalną pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie, kierując się przy tym zdobytą wiedzą i doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Główną intencją Kancelarii jest indywidualne podejście do każdego zagadnienia oraz dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych Klientów, a przede wszystkim ich możliwości finansowych.

Wynagrodzenie - koszt wynagrodzenia Kancelarii za prowadzenie sprawy zależy od stopnia jej skomplikowania, nakładu pracy i przewidywanego czasu jej trwania. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas spotkania z Klientem.
Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. Konotopska 4 lokal 103/104
05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość indywidualnej konsultacji w sobotę.

Adwokat Marcin Hećman przyjmuje po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.
tel. kom.: 507-823-649
adres e-mail: kancelaria@hecman.pl
lub adwokat@hecman.pl